Bize Ulaşın

Soru ya da önerileriniz için Sosyal Medya Hesalarımız ya da üye olduktan sonra Destek sayfamızdan kayıt oluşturarak bize ulaşabilirsiniz.

HurdaPiyasasi.net

hurdapiyasasi

HurdaPiyasasi.net
  Bize Instagram'dan ulaşın

Sıkça Sorulan Sorular

HurdaPiyasası.net hakkında merak ettikleriniz ve İşleyişe dair notlarımıza aşağıda erişebilirsiniz.

HurdaPiyasasi.net, hurda alım satım yapan firma ya da bireysel işletmelerin, hurda ve geri dönüşüm ürünleri alım ya da satımı yapmak isteyen hizmet alanlar/müşterilerin karşılıklı olarak iletişim kurabilmelerine olanak sağlayan internet sitesi olarak hizmet veren dijital bir aracı web yazılım projesidir. Ayrıca hizmet alan ya da hizmet verenler Hurdapiyasasi.net üzerinden ellerinde bulunan 2. El hurda ya da farklı ürünleri komisyon ödemeden ücretli ilan vererek satışını yapabileceklerdir.

HurdaPiyasasi.net yalnızca, hizmete aracılık yapan bir web site platformudur. Müşterilerin/Kullanıcıların ya da Hizmet Verenlerin herhangi bir şekilde özel bilgilerini saklamaz ve 3. (üçüncü) şahıslarla paylaşmaz. Ohhbe, hizmet almak isteyenin, hizmet verene en hızlı şekilde ulaşmasını sağlayan web tabanlı bir hizmet aracı uygulamasıdır.

HurdaPiyasasi.net ile birlikte, hizmet verdiğiniz alanda, bulunduğunuz il genelinde ya da uzaktan iş yapma imkanınız varsa ülke genelindeki müşterilere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bu sayede yaptığınız iş, yalnızca sizin çevrenizle sınırlı kalmaz. Hizmet verenler de Hurdapiyasasi.net sayesinde kendilerine gerekli olan hizmet vereni seçme ve kolaylıkla ulaşma imkanını bulmuş olur.

HurdaPiyasasi.net üzerinden, herhangi bir kullanılabilir hurda ya da yedek parça benzeri ürün satmak isteyenler, üye olmadan direk olarak telefon numarası ile ilan verebileceklerdir. Daha sonra yine İlanlarım sayfasından telefon numarası doğrulaması ile mevcut ilanlarına erişebileceklerdir.

Evet, 2. el ürün ilanı ücretlidir.

HurdaPiyasasi.net üzerinden, herhangi bir kullanılabilir ürün ya da yedek parça benzeri ürün satmak isteyenler, 20 TL ilan ücretini ödeyerek istedikleri ürün ilanlarını paylaşabileceklerdir.

2. El ürün ilanlarının ücretli olmasının nedeni, tüm ikinci el ürünler için farklı web site ya da mobil uygulama platformlarının olmasıdır.

HurdaPiyasasi.net içerisinde bulunan ilan sayfası, Kullanılabilir ve Geri Dönüştürülebilir Hurda Ürünleri, İş Makinesi Parçaları ya da herhangi bir kategorideki Yedek Parça Ürünleri vb. olarak normal şartlarda her yerde bulunamayacak ürünlerin ilanları için oluşturulmuştur.